همکاری در فروش

در سیستم کسب درآمد سیبی پی هر شخص می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاهای تامین کنندگان سیبی پی و همچنین کمک به فروش خدمات سیبی پی، به ازای هر تراکنش پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

اگر کسب و کارهایی را می‌شناسید که مایل هستند به مشتریان خود امکان “پرداخت اینترنتی” را بدهند ، و یا به ‌دنبال راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی هستند و سیبی پی مناسب آن‌هاست، با معرفی آن‌ها به سیبی پی، همکار تجاری ما شوید.

نحوه همکاری

هر پذیرنده در سیبی پی یک کد معرف و لینک مخصوص به خود دارد. وقتی شما سیبی پی را به دیگران معرفی میکنید و افراد هنگام ثبت نام کد معرف شما را در فیلد مخصوص وارد کنند و یا از طریق لینک شما وارد صفحه ثبت نام شوند، از آن پس شما به عنوان معرف این افراد در سامانه سیبی پی شناخته خواهید شد. افرادی که معرف آن مستقیما شما هستید، از طریق درگاه سیبی پی خود، تراکنشی را دریافت کنند، طبق جدول زیر درصدی از کارمزدی که پی استاردریافت میکند، متعلق به شما خواهد بود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما فقط از تراکنش های افرادی که به طور مستقیم معرفی کرده اید پورسانت دریافت می کنید.

افزایش درآمد

برای افزایش درآمد خود، باید سعی کنید افراد و وب سایت هایی که تراکنش بیشتری دارند را معرفی نمایید. به عنوان مثال سایت های فروشگاهی و فروش فایل های آموزشی ، کسب و کارهای سنتی بزرگ که به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستند و یا برای لینک پرداخت سیبی پی: نمایندگان بیمه برای دریافت حق بیمه از بیمه گذاران، مدیران آپارتمان ها برای گرفتن شارژ ماهانه ساختمان، خیریه ها برای دریافت نذورات و کمک های مردمی، صندوق های خانگی برای دریافت اقساط ماهانه از اعضا، فروشندگان کالا و خدمات در فضای مجازی و بسیاری از کسب و کارهای خرد و خانگی دیگری که میتوانند برای تسهیل دریافت وجه از مشتری از سیبی پی استفاده کنند.

با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید لینک اختصاصی هر محصول را دریافت کرده و در فروش هر یک از کالاها مشارکت داشته باشید.
پس از خرید موفق، پورسانت در پنل کاربری‌ شما قابل مشاهده خواهد بود. همچنین شما می‌‌توانید برای هر گروه از محصولات، پورسانت متفاوت دریافت کنید.

 

برای اطلاع از تعرفه همکاری در فروش، می توانید با کارشناسان فروش سیبی پی ارتباط برقرار کنید.

021-86080460

s.khani@sibitec.com